Tvorba

webových stránek

Fungují vám webové stránky tak jak potřebujete?

Vypadá váš web unaveně, těžko se aktualizuje a i přes množství návštěvníků nikdo nenakupuje? My v noConcept budujeme fungující a intuitivní nové webové stránky. Víme, jak je důležité prezentovat sebe či svůj produkt, a přehledné webové stránky to musí umět.

Dbáme na 3 hlavní kritéria

Přehlednost:

Nepřehledné přehlcené weby jsou minulostí. Vytvořit přehledný web, jednoduchý na orientaci a zároveň obsahově bohatý, není snadné. Weby proto vytváříme s rozvahou a lehce orientovatelné. Protože pokud se sami nevyznáte na vašem webu, jak se v něm má vyznat váš zákazník?

Funkčnost:

Fungující web je takový, který přeměňuje návštěvníky na platící zákazníky. Ti na něm produkt rádi rezervují, nakupují, ale hlavně se na něj pravidelně a rádi vracejí.

Atraktivnost:

Atraktivní web zaujme a nepustí! Nejde jen o grafickou stránku věci. Na takový web se dobře kouká, čtete na něm poutavé a jednoduché texty a je uživatelsky přívětivý. Vše musí být v uváženém složení – ani moc a ani málo.

Na co při tvorbě myslíme

Ke každému projektu přistupujeme individuálně. Ptáme se na cíle webu a hledáme nedostatky stávajícího řešení. Méně je někdy více a proto věnujeme každému webu maximum. Je lepší vytvořit 10 projektů za rok než 10 rychlovek týdně.

noConcept nabízí cenově dostupné, fungující a uživatelsky přívětivé weby. K tvorbě využíváme rozum, cit pro detail a grafiku, která musí zaujmout. Při každé realizaci myslíme mimo jiné na:

Obsah odladěný pro vyhledávače – Search Engine Optimization – SEO

Uživatelsky přívětivý management, pro rychlé změny obsahu bez zásahu programátora

Intuitivní design, který lze snadno měnit ve vlastní režii

Jednoduché přidání nových stránek pro potřeby marketingových kampaní – landing pages

Provázanost se sociálními sítěmi, křížové odkazy a obsah, který se snadno sdílí.

Technologicky připravené na pravidelnou údržbu, rozvoj a konkurenceschopnost.

Podpora a poradenství po vytvoření nového webu

Po dokončení nových webových stránek vás nenecháme ve štychu. O web se budeme pravidelně starat, zálohovat a aktualizovat technologie. Velmi rádi budeme součástí dalšího rozvoje a pomůžeme získat z nových webových stránek maximum.

Spolupráce začíná jednoduchým rozhovorem o cílech a potřebách. Zavolejte nám, nebo napište ještě dnes a můžeme začít.

Máte zájem nový web? Napište nám

7 + 4 =

Tipy na našem blogu k novým webovým stránkám

Na co myslet při tvorbě nového webu…

Na co myslet při tvorbě nových webových stránek Uvažujete o nových webových stránkách nebo o renovaci těch starších? Je dobré přitom pamatovat na několik velmi jednoduchých pravidel: Ujasněte si cíl webu Bez jasného vymezení, k čemu má budoucí web sloužit, budete...

číst více

FIREMNÍ ÚDAJE

noConcept s.r.o.

V Zahradách 1115/31
252 19 Rudná

IČ: 06614388
DIČ: CZ06614388
DS: aa5vg3f

KONTAKT

email: info@noconcept.cz
tel.: 734355520