Výsledky práce jsou více než tisíce slov

Klenotnictví Dušák

Pro Klenotnictví Dušák jsem vyvinul na míru postavený web s eshopem, s více než 3 tisíci produkty. Kromě optimalizace webu, eshopu a produktového katalogu jsem zodpovědný za pravidelnu údržbu a rozvoj celého řešení.

Webové stránky :: Eshop řešení :: Fotografie :: SEO :: Sociální sítě :: PR

dusak.cz

Logo noconcept

Vinařství Dvořáček LTM

Vinařství Dvořáček je mým dlouholetým klientem, velmi si takové důvěry vážím. Za tu dobu jsme vybudovali fungující eshopové řešení, přehledný katalog vín na webu, pomohli s několika marketingovými materiály. A v zásobě máme stovky fotografií vinařství a jednotlivých vín.

Webové stránky :: Eshop řešení :: PPC kampaně :: Propagační materiály :: Fotografie :: SEO :: Sociální sítě

vinarstvi-dvoracek.cz

Logo noconcept

Deratizace Jergl DDD

Deratizace Jergl DDD získala zbrusu nové webové stránky, kompletní firemní identitu s novým logem. Součástí webového řešení je i na míru připravený zákaznický portál s napojením na privátní cloudové řešení.

Webové stránky :: Zákaznický portál :: Propagační materiály :: SEO :: Logo a firemní identita

ddd-jergl.cz

Logo noconcept

Účetnictví KleFer

Pro dvě báječné dámy jsem měl tu čest vytvořit logo, nafotit profilové fotografie a uvést v život designově čistý, přehledný a fungující nový web. Součástí dlouholeté spolupráce je průběžný rozvoj blogu a sociálních sítí. A to nemluvím o tom, že Účetnictví KleFer se mi stará o kompletní účetní služby.

Webové stránky :: Logo a firemní identita :: Rozvoj blogu :: SEO :: Sociální sítě :: Fotografie

ucetnictvi-klefer.cz

Logo noconcept

Cestovní kancelář Zephyr

Cestovních kanceláří jsou v České republice stovky. Zephyr je se svojí nabídkou cestování na míru jedinečný. I proto potřebovala Lucie aktraktivní logo a graficky povedený web, který by odrážel lehkost a profesionalitu, s jakou se cestování věnuje.

Webové stránky :: Logo a firemní identita :: SEO

ckzephyr.cz

Logo noconcept

Agile Academy

Multijazyčný web s možností online objednávky SCRUM certifikovaných školení. Web Agile Academy obsahuje i menší privátní část s možností sdílení zkušeností a kontaktů napříč Agilní komunitou. Pokud hledáte profesionální certifikované školení, mohu Petra Novotného, zakladatele akademie, jen doporučit.

Webové stránky :: SEO :: Sociální sítě

agileacademy.cz

Logo noconcept

NOMADays 2021

Jsem digitálním nomádem již skoro rok. I proto pro mě bylo potěšením vytvořit web pro letošní konferenci věnované digitálnímu nomádtství a travelhackingu. Web s objednávkovým a rezervančím systémem vstupenek splnil svůj účel. Konference jsem se i osobně zůčastnil. Obrovské množství informací, atmosféra stejně smýšlejících lidí a nadhled. To vše přinesl letošní ročník NOMADays.

Webové stránky :: Eshop :: SEO :: Fotografie

nomadays.world

Logo noconcept

IP Security – Videoanalytics

Videoanalýza pomocí neuronových sítí je hlavním tématem webu videoanalytics pro společnost IP Security. Vysvětlení technologie, ukázky v praxi a přehled všech kamer, včetně převratných 4k. Vše prolinkované na hlavní stránku eshopu. Web vznikal tesně před koncem roku 2020 se šibeničním termínem dokončení. Vše jsem stihl včas a kvalita nového webu nijak neutrpěla.

Webové stránky :: PPC kampaně :: Sociální sítě :: SEO

videoanalytics.cz

Logo noconcept

Project ZERO

Nadčasová grafika, atypické menu a stylizované prvky ovládání. Stejně jako přináší Project ZERO do svých soběstačných domů nadčasové materiály, technologie a design. Při tvorbě nového webu bylo potřeba skloubit prezentaci nejen výstavby domů, ale i nabídku fotovoltaiky a rekuperačních jednotek.

Webové stránky :: SEO

projectzero.cz

Logo noconcept

Donart Film

Pracovat na webu pro Donart Film byla radost. Miluju filmy z českého prostředí, náročná témata a herce jako je Karel Roden, Vilma Cibulková, nebo Jana Plodková. Čekal mne mix práce s uměleckou scénou, náročného zadání a nadčasového přístupu k tvorbě webu. Myslím, že web pro společnost Donart Film se povedl a je skvělou prezentací týmu filmových profesionálů.

Webové stránky :: SEO

donartfilm.com

Logo noconcept

Tipy na našem blogu k novým webovým stránkám

24 překvapivých faktů o SEO – Search Engine Optimization

Všechny společnosti, které chtějí “být vidět” online potřebují skvělé SEO - optimalizovaný web pro vyhledávače. Na velikosti zde opravdu nezáleží. Malý, střední i velký podnik, všichni mají stejné výchozí podmínky. Jednoduše řečeno, chcete, aby kdokoliv, kdo vyhledává...

číst více

Základy SEO pro lepší výkon webu

SEO - Search Engine Optimization - je velmi důležitou a současně velmi komplikovanou součástí digitálního marketingu. Každý kdo se do SEO pustí je zpočátku zmatený stále se měnícími algoritmy vyhledávání a potřebou jejich stálého ladění. Naštěstí pro menší podnikatele...

číst více

FIREMNÍ ÚDAJE

noConcept s.r.o.

V Zahradách 1115/31
252 19 Rudná

IČ: 06614388
DIČ: CZ06614388
DS: aa5vg3f

KONTAKT

email: info@noconcept.cz
tel.: 734355520