Menu Zavřeno

Naše služby

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek, od nejjednodušších jednostránkových až po složité s eshopem. Přehledné, funkční a prodávající. Vše s ohledem na cíle zákazníka a jeho potřeby. Vytvoříme pro Vás webové stránky na míru.

Při tvorbě webových stránek dbáme na 3 hlavní kritéria. Přehlednost, funkčnost a atraktivnost. 

Přehlednost je často opomíjena, cíle a požadavky se kupí jeden za druhým a může vzniknout chaos, který návštěvníka mate a zpravidla webové stránky opouští bez další interakce. Vytvořit přehledný web, jednoduchý na orientaci a zároveň obsahově bohatý je náročné a je potřeba trpělivosti a pečlivé přípravy. Weby tvoříme promyšleně, s rozvahou a v duchu přehlednosti. 

Funkční web je takový, na kterém zákazníci nakupují, nebo si rezervují vaše služby a na který se pravidelně vracejí. Web tak splňuje obchodní zadání, provází prodejním cyklem, či poskytuje poprodejní podporu. Je důležitým obchodním nástrojem firmy.

Atraktivní web je takový, který zaujme a nepustíMnoho lidí si myslí, že je to jen o grafice a tu přeci umí kde kdo. Atraktivita je založena na grafice, copywritingu a ergonomii. Všechny tyto přísady je potřeba míchat v uváženém složení, ničeho nesmí být moc ani málo. 

Proč nový web od nás? 

Ke každému projektu přistupujeme individuálně. Ptáme se na cíle, který má budoucí web splňovat. Případně na nedostatky stávajícího řešení. Pečlivě prozkoumáme konkurenci, zda-li se nemůžeme poučit z chyb. Při realizaci vždy myslíme na funkční SEO a budoucí zapojení do online kampaní. Raději uděláme 10 projektů za rok, nežli 10 týdně. Weby budujeme vždy responzivní, umí se tedy přizpůsobit počítačům, tabletům a mobilům. Ctíme nejmodernější zásady tvorby a vždy hledáme nejvhodnější řešení šité na míru danému zákazníkovi.

Vybrané realizace

Profesionální grafika

Poctivá a citlivá grafika je základním předpokladem funkčního marketingu firmy. Budeme pečlivě naslouchat dokud nepochopíme vaše záměry, navrhneme a do posledního písmenka zrealizujeme grafiku, logo nebo celou identitu. 

Komunikace firmy bez kvalitního vizuálního pojetí je jen ztráta času a peněz. Sebelepší slogan, sebelepší nápad neobstojí, pokud není vhodně kombinován s kvalitní grafikou. Grafiku, práci s logem a celkovou firemní identitu zapracujeme do všech marketingových kanálů. 

Všichni víme, že první dojem je to nejdůležitější. Jak v profesním životě, tak v osobním. Kdo by se nechtěl zamilovat na první pohled? Nechte zákazníky zamilovat si vaši firmu. 

Jak budete na trhu vnímáni bude hodně záviset na vizuálním pojetí. Každý detail, od hlavičkového papíru, přes vizitku, leták, katalog až po web o vás mnoho vypovídá.  

Grafika musí reflektovat vaše vize a hodnoty. Musí být jasně pochopitelná, čitelná a zacílená na vaše zákazníky. V kombinaci s kvalitním textem a báječným nápadem budete mít skvělé marketingové materiály. 

Proč grafiku u nás? 

Nejprve si vás pečlivě vyslechneme a pochopíme co děláte, pro koho to děláte a v čem jste unikátní a silní. Do nové grafiky promítneme vaše cíle, touhy a přednosti. Projdeme všechno ve vaší firmě a uvedeme grafiku v život. Zkombinujeme všechny vaše tiskoviny, materiály, dáme jim nový svěží vítr. A nezapomeneme ani na online. 

Správa sociálních sítí

Správa firemních Facebook, Linkedin nebo Instagram účtů. Vytvoříme strategii, obsah a nastavíme KPI dle firemních cílů. 

Sociální sítě jako fenomén dnešní doby láká stále více firem. Jen málokterá společnost ovšem naplno využívá potenciál, který tyto platformy nabízí. Ještě i dnes občas slyšíme, že přeci není žádná věda nahodit fotku a čekat na like. To by ovšem bylo velmi krátkozraké. Obsah je král a musí mít nejen hlavu a patu, ale musí reflektovat co se děje na webu zákazníka, na jeho prodejně, nebo co chystá za novou službu. 

Online marketing už dnes dost dobře nejde dělat bez využití sociálních sítí. Jsou efektivní, rychlé a prodávají.  

Sociální sítě jsou nejlepším způsobem online komunikace ke stávajícím zákazníkům a fanouškům. Zároveň vhodně doplňují váš příběh, co jste, co nabízíte a vytváří skvělou základnu pro akvizici nových zákazníků. Informují o aktuálním dění, o chystaných novinkách a slouží jako first level péče o zákazníka. Vytvoříme vhodnou komunikační strategii, naplánujeme a vytvoříme textový a vizuální obsah. 

Proč správu od nás? 

Na sociální sítě se díváme jako součást celého vašeho online příběhu. Chápeme je jako důležitý nástroj pro spojení se zákazníky, jako důležitý zdroj návštěvnosti webu a tím pádem jde o nástroj pro zvýšení vašich prodejů. V tomto duchu připravíme obsahovou strategii, nastavíme KPI a o vše se postaráme.