Vyberte stránku

Naše služby

Web design

Děláme weby přesně na míru vašim požadavkům. Víme, co je pro vás a vaše podnikání důležité a kvalitní webové stránky, kde můžete nejlépe prezentovat sebe či svůj produkt, mezi to neodmyslitelně patří. Víme, jak je důležité splnit cíle a požadavky vašich budoucích zákazníků.

Dbáme na 3 hlavní kritéria: 

Přehlednost:

Nepřehledné přehlcené weby jsou minulostí. Vytvořit přehledný web, jednoduchý na orientaci a zároveň obsahově bohatý, není snadné. Weby proto vytváříme s rozvahou a lehce orientovatelné. Protože pokud se sami nevyznáte na vašem webu, jak se v něm má vyznat váš zákazník?

Funkčnost:

Fungující web je takový, který přeměňuje návštěvníky na platící zákazníky. Ti na něm produkt rádi rezervují, nakupují, ale hlavně se na něj pravidelně a rádi vracejí.

Atraktivnost:

Atraktivní web zaujme a nepustí! Nejde jen o grafickou stránku věci. Na takový web se dobře kouká, čtete na něm poutavé a jednoduché texty a je uživatelsky přívětivý. Vše musí být v uváženém složení – ani moc a ani málo.

Proč nový web od nás?

 • Ke každému projektu přistupujeme individuálně
 • Ptáme se na cíle, které má budoucí web splňovat, případně řešíme nedostatky stávajících nastavení. 
 • Přemýšlíme dopředu – při realizaci uvažujeme nad funkčním propojením různých oblastí marketingu najednou (například kvalitní SEO a budoucí zapojení do online kampaní) 
 • Méně je někdy více – každému webu věnujeme maximum. Je lepší vytvořit 10 projektů za rok než “pásově” 10 týdně.
 • Budujeme responzivní weby – přizpůsobující se počítačům, tabletům i mobilům.

Vybrané realizace

Online marketing a social media

Sociální sítě jsou takový fenomén dnešní doby. Stále více firem je využívá jako svůj prezentační nástroj. Jsou tím nejlepším způsobem online komunikace ke stávajícím zákazníkům a fanouškům. Bohužel jen málokterá společnost naplno a správně využívá jejich potenciál. Jejich poměrně krátkozrakým cílem je nasbírat, co nejvíce palců nahoru. Správa sociálních sítí neznamená nahrát fotku a čekat na ohlas. Obsah je král a musí mít nejen hlavu a patu, ale i reflektovat aktuální dění vašeho podnikání.

Proč správu sítí od nás? 

 • Na sociální sítě se díváme jako na součást celého vašeho online příběhu. I ten by měl mít dobrý začátek, silný průběh a pozitivní konec. 
 • Správným výběrem KPI jako hlavních postav příběhu to u nás nekončí. 
 • Společně zvolíme dobrou strategii a postaráme se, aby vše nadále fungovalo, jak má.

Grafika, branding a print design

Všichni víme, že první dojem je to nejdůležitější. Jak v profesním životě, tak i v osobním. Kdo by se nechtěl zamilovat na první pohled? Dejte vašim zákazníkům to nejatraktivnější, na co mohou vůbec narazit. Nechte se uchvátit dobrým vizuálem. Jak budete na trhu vnímáni bude hodně záviset právě na vizuálním pojetí. Každý detail se počítá.

Nejen grafiku, ale i logo a celkovou firemní identitu zapracujeme do všech vašich marketingových kanálů. 

Proč grafika od nás? 

 • Nejprve si vás pečlivě vyslechneme a pochopíme co děláte, pro koho to děláte a v čem jste unikátní a silní
 • Do nové grafiky promítneme vaše cíle, touhy a přednosti. 
 • Projdeme veškeré tiskoviny, hlavičkové papíry, letáky, vizitky a další materiály týkající se vaší firmy a vdechneme jim nový grafický život.

 

FIREMNÍ ÚDAJE

noConcept s.r.o.

V Zahradách 1115/31
252 19 Rudná

IČ: 06614388
DIČ: CZ06614388
DS: aa5vg3f

KONTAKT

email: info@noconcept.cz
tel.: 734355520

SITE MAP