Správa

sociálních sítí

Sociální sítě nejsou jen naoko, přivádějí zákazníky, nebo ne?

Sociální sítě jsou tím nejlepším způsobem online komunikace ke stávajícím zákazníkům. Bohužel jen málokterá společnost naplno a správně využívá jejich potenciál. Jejich poměrně krátkozrakým cílem je nasbírat, co nejvíce palců nahoru.

Správa sociálních sítí neznamená nahrát fotku a čekat na ohlas. Obsah je král a musí mít nejen hlavu a patu, ale i reflektovat aktuální dění vašeho podnikání.

Skvělý obsah znamená skvělé výsledky

Strategie obsahu:

Nahrát fotku a čekat. Tak častý styl na firemních účtech. Přitom vytvořit obsahový plán s ohledem na firemní cíle nemusí být raketová věda. Fungující sociální sítě znamenají pečlivě připravený plán.

Dosah:

Najdeme tu nejlepší sociální platformu s ohledem na cílovou skupinu. Jiní uživatelé jsou na Facebooku, Instagramu nebo LinkedInu. Monitorujeme oborové zdroje pro relevantní obsah třetích stran.

Atraktivnost:

Textově a audiovizuálně atraktivní obsah je potřeba tvořit, nikoliv kopírovat. I jednoduchá změna slovosledu, čistá fotografie, či přehledná infografika má obrovský vliv na dosah.

Na co při správě myslíme

Sociální sítě jsou skvělou platformou pro vytvoření emočního pouta se zákazníky a budování značky. Nelze to ovšem docílit správou jen naoko. Strategie sítí musíme pečlivě naplánovat, kreativně vytvořit obsah, pravidelně monitorovat, vyhodnocovat a upravovat.

noConcept pomůže budovat dosah značky a poctivou prací na sociálních sítích přivede nové zákazníky. Při každé správě myslíme mimo jiné na:

Volba té nejlepší sociální sítě s ohledem na cílovou skupinu. Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, Pinterest a mnoho dalších

Návrh a vytvoření mediálního plánu pro všechny zvolené platformy

Pečlivá a kreativní práce s textem a grafikou pro každý příspěvek a pro každou zvolenou síť

Udržení pravidelnosti a volba času zveřejnění s ohledem na předchozí výsledky

Provázanost s webem, blogem, monitoring oborových zdrojů. Vše pečlivě vyvážené

Vyhodnocování úspěchu jednotlivých postů, jejich kreativy a úpravy strategie pro budoucí úspěch

Zpětná vazba, reporting a přizpůsobení se

Vše na sociálních sítích měříme, vyhodnocujeme a navrhujeme zlepšení. Někdy mohou mít poznatky dopad na úpravy na webu v oblasti péče o zákazníky, a někdy jen o styl komunikace. Chceme být součástí dalšího rozvoje a pomůžeme získat ze sociálních sítích maximum.

Spolupráce začíná jednoduchým rozhovorem o cílech a potřebách. Zavolejte nám, nebo napište ještě dnes a můžeme začít.

Máte zájem o správu sítí? Napište nám

15 + 5 =

FIREMNÍ ÚDAJE

noConcept s.r.o.

V Zahradách 1115/31
252 19 Rudná

IČ: 06614388
DIČ: CZ06614388
DS: aa5vg3f

KONTAKT

email: info@noconcept.cz
tel.: 734355520